Oferta

Bogate doświadczenie oraz wiedza czynią z pracowników firmy Creator jednych z najskuteczniejszych w branży. Świadczymy profesjonalne usługi remontowo – wykończeniowe w Warszawie oraz w Radomiu i okolicach.

W naszej ofercie znajdziesz usługi z obszaru pełnego wymiaru wykończenia wnętrz. Zajmiemy się w Twoim mieszkaniu, biurze oraz lokalu pracami hydraulicznymi, elektrycznymi oraz innymi technicznymi. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich kolorów ścian, a następnie je pomalujemy. Wykonamy prace z zakresu z kładzenia  gładzi gipsowych, tapetowania oraz dostosowywania sufitów do Twoich wymagać (prosty, podwieszany czy nietypowy – opowiedz nam o swoich pragnieniach, a my je zrealizujemy ). Usługi remontowo- wykończeniowe firmy Creator to również wykonywanie podłóg. Oferujemy układanie płytek, wykonanie podłogi z kamienia naturalnego, drewna oraz paneli.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości materiały budowlane. To sprawia, że będziesz długo cieszył się efektami powierzonego Creator zlecenia. Ekipa remontowa wypełni powierzone zadania rzetelnie, sprawnie i skutecznie. 

Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, służymy specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem. Dane kontaktowe znajdziesz w ostatniej zakładce: kontakt.

Wykończenia wnętrz - Remont mieszkania - Warszawa, Radom
Kliknij na zdjęcie i przejdź do galerii - Wykończenia wnętrz Radom - Warszawa

Wykończenia wnętrz to nasza specjalność, niebawem pojawią się tutaj etapy realizacji.

Nasza strona jest w trakcie budowy, przepraszamy za utrudnienia.